Jak dojechać

Jak do nas dojechać?

Adres

Nasze warsztaty odbywają się na wrocławskim stadionie (Tarczyński Arena Wrocław) przy alei Śląskiej 1.

Dojazd

Dojazd komunikacją miejską jest nieco różny zależnie od środka lokomocji. Poniżej znajdują się instrukcje dojazdu zależnie od wybranego środka transportu publicznego. Dokładne instrukcje dojścia do punktu recepcji (różny w zależności od tego, czy rozpoczynają Państwo warsztatami, czy zwiedzaniem stadionu i muzeum) znajdują się poniżej.

Tramwaj

Jadąc linią 31 wysiadamy na przystanku Tarczyński Arena (Królewiecka) i idziemy ok. 750 m pieszo

Jadąc liniami 3, 10 lub 20 wysiadamy na przystanku Tarczyński Arena (Lotnicza) i idziemy ok. 550 m pieszo

Autobus

Jadąc liniami 243 lub 253 wysiadamy na przystanku Tarczyński Arena (Lotnicza) i idziemy ok. 400 m pieszo

Jadąc liniami 101 lub 123 wysiadamy na przystanku Stadion Wrocław (Królewiecka) i idziemy ok. 750 m pieszo

Pociąg

Wysiadamy na stacji Wrocław Stadion i idziemy ok. 550 m pieszo

Warsztaty ze zdobienia bombek

Poniżej znajduje się plan stadionu z drogą dotarcia na warsztaty zaznaczoną czerwoną linią (jeżeli zaczynają Państwo od zwiedzania stadionu oraz muzeum, instrukcje dotarcia do muzeum znajdują się na dole strony). Pod planem znajdują się szczegółowe instrukcje dotarcia do sal, które poprowadzą Państwa krok po kroku aż do miejsca spotkania z naszymi instruktorami, którym jest wejście W1. Instrukcje nieco różnią się od siebie zależnie od strony którą wchodzą Państwo na teren stadionu.

Idąc wejściem od strony ul. Lotniczej proszę się kierować w stronę stadionu, a następnie obejść go z lewej strony. Należy iść wzdłuż ściany stadionu aż do szeregu flag z logiem Tarczyński na pomarańczowym tle (patrz zdjęcie). Następnie przed pierwszą flagą zejść „wejściem VIP” schodkami w dół.

Idąc wejściem od strony ul. Królewieckiej proszę się kierować w stronę stadionu, a następnie obejść go z prawej strony. Należy iść wzdłuż ściany stadionu aż do szeregu flag z logiem Tarczyński na pomarańczowym tle (patrz zdjęcie). Następnie tuż za ostatnią flagą zejść „wejściem VIP” schodkami w dół.

Po zejściu w dół należy przejść przez furtkę będącą po lewej stronie (patrz zdjęcie).

Następnie proszę udać się do wejścia W1 oznaczonego jako „Stadion Wrocław Sp z o. o.”, które będzie znajdować się naprzeciwko (patrz zdjęcie).

Poniżej znajduje się punkt odbioru do którego należy dotrzeć 🙂 Z tego miejsca odbierze Państwa instruktor i zaprowadzi do sal warsztatowych. W razie gdyby chwilowo nikogo nie było, bardzo prosimy o telefon pod numerem +48 607 708 870 lub +48 500 750 812 i chwilkę cierpliwości.


Zwiedzanie stadionu i Muzeum Śląska Wrocław

Zwiedzanie Tarczyński Arena Wrocław zaczyna się w fanshopie (okrąglaku) zaznaczonym na zielono – mapka poniżej. Jeżeli wchodzą Państwo od strony ul. Królewieckiej okrągły zielony budynek z miejscem spotkania będzie widoczny już przy wchodzeniu na teren stadionu. W przypadku wejścia od strony ul. Lotniczej należy iść ok. 5 minut wzdłuż barierek trzymając się prawej strony.

Prosimy o kontakt pod numerem +48 607 708 870 lub +48 500 750 812 około 10 minut przed, tak aby osoba z obsługi mogła podejść do muzeum i załatwić formalności związane z biletami.

Zakończenie zwiedzania następuje w Muzeum Śląska Wrocław oznaczonym zieloną pinezką podpisaną „poziom +1” i aby dotrzeć na warsztaty trzeba podążać po kropkowanej zielonej linii do drugiej zielonej pinezki, podpisanej „poziom 0” – dokładne instrukcje dojścia wraz ze zdjęciami znajdują się w górnej części strony pod nagłówkiem „Droga na warsztaty”.